O nás

Prožijte krásnou dovolenou nebo víkend v příjemném prostředí! U nás najdete prostor pro relaxaci i aktivní odpočinek! Nabízíme ubytovací prostory , které jsou cenově dostupné, ale svým vybavením vyhovují i náročné klientele. Naše kapacity jsou vkusně zařízeny a samozřejmostí je naprostá čistota. Pokud Vás naše pozvání zaujalo, doporučujeme včasnou rezervaci. Poznávací i sportovní vyžití v okolí dělá z našeho ubytování skvělé místo pro dovolenou vícečlenné rodiny i party přátel.

cyklistika

pěší turistika

rekreace

oslavy

srazy

lyžování

www.novehute.cz/novehute/

Penzion je umístěn u lanovek Nove Hutě, 100m k hranici narodniho parku ŠUMAVA blízko skiareálu ZADOV-CHURANOV a přesto si zachovává své soukromí a klid. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení a nabízejí dostatek prostoru k odpočinku. Klasická česká kuchyně spolu s osobním přístupem jsou hlavními předpoklady pro nezapomenutelné chvíle v našem penzionu.

Přilehlé hluboké lesy jsou vhodné i pro sběr lesních plodů. Trasy pro cyklisty jsou rozdělené podle obtížnosti a umožňují vychutnat si šumavské kopce s údolími, stejně jako rovinné stezky, které jsou vhodné pro odpolední procházky.

Zapomeňte na starosti a problémy všedního dne a

užijte si pohodový víkend, oddychněte si a načerpejte sílu při toulkách po krásné šumavské přírodě.

 

Jak se k nám dostanete

Areál Nové Hutě je součástí Lyžařského areálu Zadov. Leží ve střední části Šumavy, v nadmořské výšce 1000 - 1130 m n. m., 6 km od obce Stachy a 15 km od Vimperka pod vrchem Přilba (1217 m n. m.).

Asi 300 m od areálu je placené parkoviště s kapacitou cca 150 os. automobilů, které provozuje obec Nové Hutě, a 500 m od areálu je zastávka linkového autobusu (název: Nové Hutě).

Příjezd k areálu je po celý rok bezproblémový, pouze v zimní sezoně je vhodné mít na autě zimní výbavu. V areálu najdete lyžařský vlek Tatrapoma a tři další lyž. vleky, občerstvení.

Poblíž dolní stanice vleku vede cyklotrasa a turistická trasa.

Nad horní stanicí turistická trasa, cyklotrasa a upravované lyžařské běžecké trasy.

Pomůže vám i níže uvedená videomapa